دات نت نیوک
نمایش خبر
تاریخ ایجاد: تعداد بازدید: 170 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: m.hasanzadeh
در ایام محرم و با موضوع کودک و نوجوان؛ نمایش «اولین بازی» در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود

نمایش «اولین بازی» به نویسندگی «امیر مشهدی عباس» و کارگردانی «میثم یوسفی» از 24 شهریورماه در تماشاخانه محمود استادمحمد از مجموعه پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.


 

به گزارش روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش «اولین بازی» به نویسندگی «امیر مشهدی عباس» و کارگردانی «میثم یوسفی» از 24 شهریورماه در تماشاخانه محمود استادمحمد از مجموعه پردیس تئاتر تهران هر شب ساعت 18روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: در شب های محرم قرار است تعزیه ی طفلان مسلم مقابل خانه رضا اجرا شود اما یکی از بازیگران غایب است. گروه تعزیه وسایل تعزیه را به امانت خانه رضا می گذارند تا دنبال بازیگرشان بروند. رضا مدتی با وسایل تعزیه بازی می کند و به دلیل خستگی خوابش می برد، در عالم خواب می بیند وسایل تعزیه جان گرفته و وقایع عاشورا را بازگو می کند.

در نمایش «اولین بازی» ناصر احمدی فر، علی بیگ محمدی، عاطفه بحرالعلوم طباطبایی، مریم خاکسارتهرانی، شراره یوسفی، محسن قصری، مسعود پورجمشید، لیلی حسینی و عطا مقیمی ایفای نقش می کنند.

در این نمایش سینا ییلاق بیگی به عنوان طراح صحنه، محمد فرشته نژاد به عنوان آهنگساز، الهام پریشانی و مصطفی ساحلی به عنوان دستیاران کارگردان و میثم یوسفی در مقام طراح نور و لباس حضور دارند.

نمایش «اولین بازی» به نویسندگی «امیر مشهدی عباس» و کارگردانی «میثم یوسفی» از 24 شهریورماه در تماشاخانه محمود استادمحمد از مجموعه پردیس تئاتر تهران هر شب ساعت 18روی صحنه خواهد رفت.