دات نت نیوک
نمایش خبر
تاریخ ایجاد: تعداد بازدید: 313 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: m.hasanzadeh
برای تماشای کودکان و نوجوانان/ «خپلک» به پردیس تئاتر تهران می آید

نمایش «خپلک» به نویسندگی «ماندانا عبقری» و کارگردانی «پویا شش پری» از روز چهارشنبه 3 بهمن در پردیس تئاتر تهران به صحنه می رود.


به گزارش روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش شاد و موزیکال «خپلک» به نویسندگی «ماندانا عبقری» و کارگردانی «پویا شش پری» که برای مخاطب کودک و نوجوان آماده شده است از روز چهارشنبه 3 بهمن در سالن استاد مشایخی روی صحنه می رود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: داستان درباره موش کوچک و بازیگوشی به نام خپلک است که به اشتباه تصور می کند مادر موشه خواهرش را بیشتر دوست دارد و تصور همین موضوع روزی از خانه خارج می شود و...

در نمایش «خپلک» که به صورت عروسکی اجرا می شود، پوریا شش پری، سپید ساعدی، نرگس صفامنش، پانیذ نوروزی ایفای نقش و عروسک گردانی می کنند.

نمایش «خپلک» در نوبت صبح ویژه مدارس اجرا می شود و در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هر هفته در ساعت 16 و  در سالن استاد مشایخی روی صحنه خواهد رفت.

بلیت این نمایش در سایت www.irannamayesh.com و w.takhfifan.com عرضه می شود. پردیس تئاتر تهران در بزرگراه امام علی ( شمال به جنوب )، اتوبان شهید محلاتی شرق، خیابان شاه آبادی جنوب، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان شهید بقایی، واقع شده است.