دات نت نیوک
نمایش خبر
تاریخ ایجاد: تعداد بازدید: 211 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: m.hasanzadeh
سرپرست جدید پردیس تئاتر تهران: آینده خوبی برای پردیس تئاتر تهران متصورم

حسین عالم‌بخش، سرپرست جدید پردیس تئاتر تهران گفت: آینده خوبی را برای پردیس تئاترتهران متصور می‌بینم منتها این امر آینده با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های مناسب فراهم می‌شود.


 

 

 

به گزارش روابط عمومی پردیس تئاتر تهران به نقل ازخبرگزاری فارس، سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اخیراً حسین عالم‌بخش را به عنوان سرپرست مدیریت هنرهای نمایشی این سازمان و پردیس تئاتر تهران منصوب کرد.

او به خبرنگار فارس گفت: مسئولیت سنگینی بر عهده من قرار گرفته است چرا که دو مسئولیت یکی در عرصه پردیس تئاتر تهران و دیگری هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.

وی در ادامه افزود: صادقانه این است که از هنگامی که این موضوع انجام شد، در حال گفت‌وگو و شنیدن نظرات مختلف درباره روند برنامه‌ها و اتفاقاتی که افتاده هستم و فکر می‌کنم این روند هم تا مدت‌ها ادامه داشته باشد.

عالم بخش با بیان اینکه می‌بایست همه مسائل و اتفاقات جاری را رصد کند، افزود: دوستان قبل از ما زحمات زیادی کشیده‌اند ما هم باید نقاط مثبت و خدایی نکرده شکاف‌ها و ضعف‌ها را بررسی کنیم و برای رفع بخشی از آنها که امکان دارد تلاش کنیم.

وی با اشاره به اهمیت خلاقیت در رفع موانع و جلو بردن کارها گفت: یک بخشی از کارها هم مطمئنا به مشکلاتی برمی‌گردد که زمان بر است.

عالم بخش در پاسخ به این سؤال که پتانسیل پردیس تئاتر تهران برای فعالیت‌های تئاتری و شناساندن آن به مردم خیلی زیاد است اما تاکنون آنطور که باید مورد توجه و عنایت قرار نگرفته است، گفت: خدا را شکر اسم و عنوان و مکان پردیس تئاتر تهران مشخص است و ان‌شاءالله اتفاقات خیلی خوبی می‌تواند در این فضا رخ بدهد. اما همه اینها نیازمند زمان، بررسی و کار کارشناسی است.

وی با اشاره به قرارگیری پردیس تئاتر تهران در جنوب شرقی این کلان‌شهر گفت: وضعیت سالن‌های کنونی تئاتر حتی در مرکز شهر هم با مشکلات و بحران‌هایی این روزها روبه‌رو هستند. حال سالنی که دورتر از مرکز است، هرچند که مجهز و خوب هم باشد، باز با مشکلات بیشتری دست و پنجه نرم می‌کند.

عالم بخش در پایان گفت: آینده خوبی را برای پردیس تئاتر تهران می‌بینم، منتها این امر با تمهیدات مناسب می‌تواند فراهم شود.

 حسین عالم‌بخش نویسنده و کارگردان تئاتر است که تاکنون نمایش‌های زیادی در عرصه‌های مختلف به صحنه برده که جدیدترین آن‌ها نمایش مذهبی «خاتون» و «دهکده هاپوخان» (ویژه کودک و نوجوان) است. وی عضو شورای سیاست‌گذاری و دبیر سه دوره جشنواره سراسری نقالی و پرده خوانی غدیر(نقالان علوی) بوده است.