دات نت نیوک
نمایش خبر
تاریخ ایجاد: تعداد بازدید: 221 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: m.hasanzadeh
با هدف معرفی آثار جشنواره ی نمایش های عروسکی/ مرضیه برومند به پردیس تئاتر تهران آمد

مدیر مرکز هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران با  دبیرهفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی دیدار و جهت حضور آثار منتخب این رویداد در پردیس تئاتر تهران رایزنی کرد.


 

به گزارش روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، مرضیه برومند با حضور در این مجموعه جهت اجرای برخی از آثار هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی با حسین عالم بخش گفت وگو کرد.

در این دیدار عالم بخش ضمن قدردانی از حضور برومند به جهت پیگیری وضعیت اجرای آثار جشنواره عروسکی، گفت: این نگاه که اجرای عمومی نمایش های  هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی پایان ماموریت شما در مقام دبیر این رویداد است برای من و مدیران هم نسلم بسیار آموزنده است و به همین جهت تمام تلاش خود را معطوف می کنم تا بتوانیم پذیرای تعدادی از این آثار باشیم.

مرضیه برومند نیز ضمن معرفی برخی آثار جشنواره که امکان اجرا در پردیس تئاتر تهران را دارند، نمایش «پسر جنگل» به نویسندگی و کارگردانی «رامین کهن» نمونه ای از این آثار برای حضور در سالن اصلی این مجموعه دانست.

در دیدار مدیر مرکز هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران با  دبیرهفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تفاهم اولیه جهت حضور برخی از این آثار در نوروز 98 صورت گرفت.