دات نت نیوک
معرفی مدرسه تئاتر

مدرسه تئاتر با رویکردِ ایجاد فضایی حرفه ای در زمینه آموزش هنرهای نمایشی و هنرهای تصویری بر آن است تا فضایی را ایجاد نماید که تمامی دانش آموختگانی که دوره های این مدرسه را طی می نمایند به شکل حرفه ای وارد عرصه هنرهای نمایشی و هنرهای تصویری شوند.

 


این مدرسه در مرکز پردیس تئاتر تهران مستقر گشته و تمامی سعی خود را بر آن بنا نهاده است که با دقت در زمینه های علاقه مندی مراجعان، هنرجویان و دانش پذیران، از برترین اساتید در حرفه ای ترین فضا به جهت امکاناتِ هنری، بهره مند باشد.

 


پذیرش هنرجویان بعد از بررسی های علمی_هنری، گروه بندی آنها و سپس هدایت آنها تا زمان رسیدن به فضای حرفه ای از مهمترین اهداف مدرسه تئاتر می باشد. در کنار این مقصد، اهدافی دیگر همچون؛ ایجاد رشته های دانشگاهی و اعطای مدارک معتبر به هنرجویان با همکاری دانشگاه جامع_علمی_کاربردی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، تولید آثار حرفه ای توسط هنرجویان مدرسه تئاتر به جهت اجرا و اکران عمومی، ایجاد دوره های ترکیبی به شکل مجازی و حضوری، بورسیه استعدادهای خاص منطقه، ایجاد کارگروههای ویژه در زمینه های طراحی صحنه، طراحی لباس، گریم، موسیقی، نورپردازی، ادبیات نمایشی، تدوین، صدابرداری، بازیگری، کارگردانی، تصویربرداری و.... با هدف ایجاد پایگاه هنری و علمی، و در نهایت ایجاد محیطی برای تقسیم عادلانه سرانه های فرهنگی هنری در کلیه مناطق شهر تهران، در نظر گرفته شده است.

 

 


این صفحه محلی برای دریافت اخبار، اطلاعیه ها و انتشار مطالبی مرتبط با موضوعات اهداف مذکور خواهد بود.
در پایان از کلیه علاقمندان هنرهای نمایشی و هنرهای تصویری دعوت می شود تا با دریافت و پر نمودن فایل ثبت مشخصات اولیه از قسمت فرم ثبت نام و ارسال آن به آدرس ایمیل theatre.school.info@gmail.com منتظر تماس این مرکز برای تعیین زمان آزمون ورودی باشند.